Soğanlık Arçelik Servisi

Artık her evde bulunan beyaz eşyalar kazandırdıkları kolaylıklar ile toplumda büyük bir yer edinmeyi başarmıştır. Evlerin dışında da kullanım alanlarını genişleten beyaz eşyalar birçok kurumsal alanların ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılmaktadır. Bütün bu geniş alanı kaplayan beyaz eşyalar teknoloji alanında marka olarak bir yarış halinde bulunmaktadır. Kapasitesi çeşitliliği ve özellikleri baz alınarak seçilen markalar arkasında önde olmayı başaran Soğanlık Arçelik servisi aynı şekilde beyaz eşyalarda kullanım sırasında yaşanılan sorunların çözümleri içinde Soğanlık Arçelik Servisi olarak sektöründe öncü olmayı başarmıştır. Edindiği başarıyı müşteri memnuniyetine odaklı olarak çalışmasıyla elde etmektedir.
Soğanlık Arçelik Servisi arıza çözümleri uzun yıllardır edindiği tecrübeler doğrultusunda güvenilir ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Yaşam alanlarında kaybettiğiniz zamanı ve tasarrufu sizlere kaliteli kullanımını geri kazandırılmış bir şekilde geri sunmaktadır. Kurumsal ya da ev alanlarında yer alan her türlü beyaz eşyalarınızda yaşadığınız arıza sıkıntılarını 7/24 çağrı merkezleri ile size daha fazla hizmet sunabilme çabasıyla eğitimli teknisyenleri ile çalışmaktadır.
Soğanlık Arçelik Servisi günlük hayatınızdaki ihtiyaçlarınız için kullandığınız bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kurutma makineleri, elektrik süpürgesi, klima, gibi bütün küçük ev aletlerini de kapsayan Arçelik markalı beyaz eşyalarınızdaki arızaları itinalı bir şekilde onarmaktadır. Aynı zamanda gerekli olan yedek parça değişimini de ekonomik fiyatlarla garantili değişmektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*